סטיילינג

סטיילינג

מי מאיתנו לא רוצה להתלבש בסטייל, בבגדים ובאקססוריז שהם המילה האחרונה בתחום האופנה. היום כל אחד יכול ליצור סטיילינג אישי משלו על ידי איש או אשת מקצוע מנוסים בתחום. כאשר מדובר בסטיילינג אישי, חשוב להדגיש שלכל אחד יש את מבנה הגוף שלו. כשמדובר למשל בנשים, יש אישה שמבנה גופה הוא שעון חול או תפוח, ולכן הסטיילינג אישי אמור להיות מותאם למבנה הגוף הייחודי שלה. כשפונים לסטייליסטית אישית חשוב שהיא תהיה מקצועית, מנוסה ועדכנית ותדע להתאים את הבגדים המתאימים ביותר למבנה הגוף שלך.

סטיילינג אישי הוא לא רק בגדים, אלא אקססורייז ונעליים. כמובן שגם את הנעליים יש להתאים לאופי ולגוף של הבחורה לדוגמא לבחורה נמוכה לא יתאימו מגפיים ארוכות מכיוון שהיא תראה נמוכה יותר מכפי שהיא. נאמר כי יש לו מעט אנשים שזקוקים לסטיילינג אישי ואינם יודעים להתאים צבעים, סוגי בדים וכדומה. חברים מי אמר מייק אובר ולא קיבל? נשמח לעזור לכם לשדרג את הסטיילינג אישי שלכם!

 

 

איך סטיילינג אישי בעצם עובד?

פגישה ראשונה:

בפגישה הראשונה ניפגש לקפה. אשמע על אורח חייך, נתאם ציפיות, נברר נקודות תורפה ונגדיר תהליך. כמו ניתוח קוסמטי קטן, כואב קצת, אבל רווח גדול.

פגישה שנייה:

את הפגישה השנייה נקיים בביתך. מול המראה נגדיר מבנה גוף ונתאים לך קשת צבעים. עכשיו אפשר להתחיל לעבוד. הפלישה לארונך תהיה בקצב אותו את תגדירי. זה תהליך לא קל, אך עם הקלה גדולה בסופו. לאחר ניתוח הארון תקבלי ארון מסודר, מאורגן והכי חשוב המותאם לך אישית. מהבגדים שנוציא ייהנו החברות ואולי גם גופי צדקה. רווח כפול. לאחר התאוששות קלה ניצור רשימת בגדים מהם נרכיב תלבושות שונות. ברשימה זו גם נבדוק אילו פריטים זקוקים לרענון, שדרוג או בכלל השלמת בגד חסר.

פגישה שלישית:

את הפגישה השלישית נקיים ב”שטח”. ביום מאורגן אנו יוצאות לחוות את התהליך אותו התחלנו, להשלים את החוסרים ולגוון את המלתחה.

יום זה הנו יום יישום הלימוד התיאורטי. נלמד כיצד לערוך קניות בלי בזבזנות יתרה, כיצד להתאים בגדים למבנה גופך ומה נכון לאורח חייך. ביום זה נלמד כיצד לשלב בין דברים, נבין ערך אביזרים ובסופו של יום נרכיב מלתחה לתפארת מהחדש ומהישן תוך יישום כלל העקרונות המותאמים לך.
בתהליך זה אני פה לנווט, להדריך, לייעץ וללמד אותך כיצד להחמיא לעצמך בצורה הטובה ביותר. בסופו של יום את זו היוצרת את המראה של עצמך…

אני מזמינה אותך להתקשר אליי עוד היום כדי שנוכל לקבוע תאריך לתחילת תהליך הסטיילינג האישי שלך…
 052-5582568

 סטיילינג אישי